Skocz do zawartości

Witaj na CS-Pogranicze.eu
G Ł Ó W N Y   S P O N S O R

Zdjęcie

Pytanie tygodnia. #1

pytanie tygodnia

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Alladyn

Alladyn

Bywalec Pogranicza

• Zasłużony
  • Inne:: User
  • 135 postów
    • Czas Online: 10d 16h 16m 22s
  • Serwer:DD2/INF/NUKE
  • Nick w grze:Alladyn

Napisano 27 sierpień 2017 - 01:45

Czy pogranicze ma szansę wstać na, może nie nogi, ale na kolana? :(

• 1

7845adfb0d249.png

#2 TaK To Ja

TaK To Ja

Nowicjusz

• User
  • 5 postów
    • Czas Online: 23h 28m 22s
  • Nick w grze:TaK To Ja

Napisano 27 sierpień 2017 - 12:26

Ja bym zaczął od nowa. xD Pamiętam jak grałem tu z 2 lata temu. Było fajnie, chociaż dużo więcej padałem niż zabijałem. Intele Siwe Alladyny Nietoperze jakieś i inne magiki Proponowałbym podłączenie się do jakiejś sieci. Wiecie jeden serwer, udać że na innych sieciach nas nie chcieli czy coś. Podkraść im trochę graczy i potem odejść. Wszystko dało by się zrobić. Przybyło by wtedy trochę graczy. Ogarnąć pieniądze. Proponuje gg i inne portale nudeski sprzedawać. XDDD Morena nas będzie sponsorować. xD Ogólnie myślę, że pogranicze z tej czarnej du** da się jeszcze jakość wyciągnąć. Tylko nie mam pojęcia jak. :* Ale bardzo bym chciał, bo szczerze nigdzie indziej nie ma tego co było tutaj. Te piękne 4 mapy pełny serwer ahh. XDD :D :*

• 0

#3 TaK To Ja

TaK To Ja

Nowicjusz

• User
  • 5 postów
    • Czas Online: 23h 28m 22s
  • Nick w grze:TaK To Ja

Napisano 27 sierpień 2017 - 12:31

Niby te cs go serwer by zrobili. Czy ja wiem przecież niektóre sieci w ogóle nie mają serwerów cs go i jakoś dają radę, trzymając się całkiem nieźle. :)

• 0

#4 Biały Orzeł

Biały Orzeł

Bywalec Pogranicza

• Donator
  • Inne:: Redaktor
  • 123 postów
    • Czas Online: 2d 13h 10m 27s
  • Gadu Gadu:
  • Nick w grze:Bialy Orzel.

Napisano 27 sierpień 2017 - 12:50

Według mnie to zależy od chęci Administracji mówię w tym wypadku o BartQ i Rzel_As

• 0

wJyz3VO.jpg

#5 Sinsey

Sinsey

Zaawansowany Użytkownik

• Zasłużony
  • Inne:: Bywalec, User
  • 93 postów
    • Czas Online: 17d 7h 39m 29s

Napisano 27 sierpień 2017 - 15:37

Od chęci administracji? Dajcie spokój tu już nie ma czego ratować nikt w to kasy pakować nie będzie. Serwery już wcale nie istnieją tylko to forum. Zainwestujcie w nowe komputery i Steam z CS GO i będziemy tam pykać razem jak za starych dobrych czasów. 

Ps. Co administracja zrobi bez kasy dawnego H@ :D Nie oszukujmy się, bo póki nie odszedł Parzydelkowiec wszystko się jakoś kręciło, bo było komu opłacać serwery gdyby nie on już dawno nie mielibyście gdzie grac(tak on opłacał serwery z własnych ciężko zarobionych pieniędzy). Teraz kiedy go nie ma na serwerze 4 Maps jest 5 slotów i HLTV ahahaha przecież to śmiechu warte. Pokażcie mi jakikolwiek serwer na którym jest 5 slotów... 

Druga sprawa wszyscy maja na te forum i na te serwery wyjebane nikomu już nie chce się tego ruszać. 

Dziękuję za uwagę. 

• 0

#6 Dixlot

Dixlot

Użytkownik

• User
  • 27 postów
    • Czas Online: 4d 5h 18m 5s
  • Gadu Gadu:

Napisano 27 sierpień 2017 - 17:30

Ogólnie pogranicze da się uratować stawiając serwery cs go, ale żeby to zrobić trzeba wyłożyć hajs, a pewnie nikt nie zrobi. Zacznijmy od tego, że musiałby zająć się tym ktoś komu się chce to robić, ktoś kto weźmie się za to na poważnie. Takie pi***olenie typu zróbmy serwery cs go! O uratujmy pogranicze! Nic nie da.. Skończy się jak poprzednio tylko na gadaniu. Generalnie forum umarło nie mówiąc już o serwerach. Nie wiem czy Bartq już nie chce się tym zajmować? Nie ma czasu czy po prostu ma gdzieś sieć? Albo to ratujemy, albo zamykamy są tylko dwie opcje. 

Wygląda to tak:
- Za sieć i serwery biorą się osoby które chcą odbudować pogranicze i są w stanie wyłożyć hajs. 
- Powstaje kilka serwerów cs go na początek 3 typu dm, aim i 4maps wszystkie 128tick.
- Póki co niepotrzebna żadna reklama bo większość z was gra w cs go wystarczy zaprosić do gry znajomych na steamie. Później można zając się reklamami.
- Hajs na siec idzie z rezerwowania slotów i kupowania vipa ewentualnie na forum można zrobić zbiórkę na opłatę serwerów. 
- Powstaje nowa zaufana administracja.

Tak to powinno działać. Jeżeli ktoś liczy na to, że z samych serwerów 1.6 na których jest 5 slotów coś z tego będzie to powodzenia. Zobaczcie sobie na sieci które mają serwery cs go i 1.6 jak wygląda frekwencja? Wszystkie serwery cs go pełne od rana do wieczora a 1.6 czasem jeden.

Pogranicze da się uratować o ile zajmą się nim ludzie którzy chcą to robić. Tyle z mojej strony.

• 0

#7 thoro_pl

thoro_pl

IntelPlayer

• User
  • 56 postów
    • Czas Online: 3d 15h 21m 27s
  • Gadu Gadu:
  • ID Steam:STEAM_0:1:14958375
  • Nick w grze:Intel Extreme Masters | Player

Napisano 03 wrzesień 2017 - 14:20

Przede wszystkim brakuje tutaj ludzi kompetentnych i odpowiedzialnych. Gdyby @WhoIsTheKing przejął pałeczkę to wtedy można mówić o jakiejkolwiek reaktywacji. 

To co napisał @Dixlot :

- Za sieć i serwery biorą się osoby które chcą odbudować pogranicze i są w stanie wyłożyć hajs. 
- Powstaje kilka serwerów cs go na początek 3 typu dm, aim i 4maps wszystkie 128tick.
- Póki co niepotrzebna żadna reklama bo większość z was gra w cs go wystarczy zaprosić do gry znajomych na steamie. Później można zając się reklamami.
- Hajs na siec idzie z rezerwowania slotów i kupowania vipa ewentualnie na forum można zrobić zbiórkę na opłatę serwerów. 
- Powstaje nowa zaufana administracja.

Jest świętą prawdą i popieram jego pomysł. Jak coś to mogę pomóc w przygotowaniach, czasami brakuje serwera gdzie jest 4MAPS, różnych ludzi i tej fajnej atmosfery. @BartQ / @WhoIsTheKing - zacznijcie coś działać i dajcie znać. Ludzie do pomocy się znajdą. 

Pozdr

• 0

Posted Image

Myszka: Zowie FK2 by BenQ

Słuchawki: Beyerdynamic Custom One PRO

Klawiatura: Roccat Suora

Podkładka: Zowie GS-R 480x400

-----------------------------

CPU:

Intel Core i7 @ 3x3,49 GHz | Pamięć RAM: 16 GB | Karta graficzna: nVidia GeForce GTX 550 Ti 1GB

Karta dźwiękowa: ASUS Xonar Essence ST | Płyta główna: Gigabyte | Monitor: iiyama 27"

-----------------------------

MacBook Pro (Retina, 15-inch, Late 2013)

Procesor 3 GHz Intel Core i7 | 8 GB 1600 MHz DDR3

Intel Iris Pro 1536 MB, 256 GB SSD

#8 Dixlot

Dixlot

Użytkownik

• User
  • 27 postów
    • Czas Online: 4d 5h 18m 5s
  • Gadu Gadu:

Napisano 03 wrzesień 2017 - 16:45

No to czekamy na wypowiedź Bartq... Oczywiście o ile w ogóle kiedyś pojawi się na pograniczu i wypowie na ten temat. Skoro Thoro jest w stanie pomóc z organizacją serwerów, a jest to gość który na pewno zna się na serwerach cs go i silniku source to szansa na reaktywacje pogranicza, i serwery cs go jest znacznie większa niż była dotychczas. Możemy uratować sieć pod warunkiem, że Parzy dostanie od Bartq wolną rękę, dostęp do wszystkiego, i to on będzie odpowiedzialny za cs go na pograniczu.

• 0

#9 Kopulator.

Kopulator.

Nastukany Wojakiem

• Bywalec
  • Inne:: User, Zasłużony
  • 884 postów
    • Czas Online: 32d 15h 27m 40s
  • Gadu Gadu:
  • Nick w grze:Hltv Cs-Pogranicze.Eu

Napisano 04 wrzesień 2017 - 13:10

Jeżeli czegoś nie da się zrobić, potrzebny jest ktoś, kto o tym nie wie – przyjdzie i to zrobi.  ;) ;)

• 0

​​​ashley-benson-pretty-little-liars-Favim.

#10 BartQ

BartQ

BartQ

• Właściciel
  • Inne:: [H@] Head Admin
  • 1353 postów
    • Czas Online: 34d 9m 46s
  • Gadu Gadu:
  • ID Steam:0:0:4818683
  • Nick w grze:BartQ

Napisano 30 wrzesień 2017 - 09:07

No i wstaję od dziś zaczynam nad tym pracować ile czasu pozwoli to tyle przeznaczę na odbudowę tego projektu by móc znowu spotykać się.

• 2

#11 SiLeNt HiLL

SiLeNt HiLL

Ja tu rzondze

• Bywalec
  • Inne:: User, Zasłużony
  • 868 postów
    • Czas Online: 12d 7h 26s
  • Gadu Gadu:
  • Nick w grze:Bot Frank

Napisano 17 styczeń 2018 - 10:56

No i wstaję od dziś zaczynam nad tym pracować ile czasu pozwoli to tyle przeznaczę na odbudowę tego projektu by móc znowu spotykać się.

No i tak jak się spodziewałem mamy połowe stycznia i nic się nie dzieje xD

• 0
Emerytowany J@

#12 BartQ

BartQ

BartQ

• Właściciel
  • Inne:: [H@] Head Admin
  • 1353 postów
    • Czas Online: 34d 9m 46s
  • Gadu Gadu: