Skocz do zawartości

Witaj na CS-Pogranicze.eu
G Ł Ó W N Y   S P O N S O R

Zdjęcie

Serwer cs go

serwer

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sm0k3R

Sm0k3R

Sm0k3R

• Zasłużony
  • Inne:: User
  • 39 postów
    • Czas Online: 5d 9h 27m 14s
  • Gadu Gadu:
  • Serwer:ZOMBIE MOD
  • Nick w grze:Sm0k3R

Napisano 06 październik 2017 - 09:22

Dobra reklamą będzie serwer cs go , ludzie teraz grywają na cs go a nie na 1.6
Ściągniemy ludzi na serwer cs go wejdą na forum i zobaczą inne serwery na które wejda i będą grywali.

Z własnego doświadczenia wiem że ludzi w tych czasach ściągać trzeba GO i modami z go na 1.6

Co o tym sądzą forumowicze?

Poza tym, po zalogowaniu się zmienia się nakładka forum, przydałoby się ustawić tą bez logowania się jako domyślną dla zalogowanych uzytkowników :)

• 0
Pomogłem? Kopsnij repa ;)

#2 Moros

Moros

Stały Bywalec Pogranicza

• Bywalec
  • 243 postów
    • Czas Online: 54d 14h 33m 12s
  • Gadu Gadu:
  • Serwer:DD2/INF/NUKE
  • Nick w grze:Moros

Napisano 06 październik 2017 - 12:54

Taki sam temat założylem ja i ileś tam innych osób. Zawsze kończył się tak samo - zamykanie tematu. Bartq nie zrozumie chyba, że jedyną nadzieją dla tej sieci są serwery CS:GO.

BartQ (06 październik 2017 - 19:26):
Nie wiesz, to nie wypowiadaj się. Dziękuje.

• 0

,,Power comes in response to a need, not a desire. You have to create that need.'' ~Son Goku
   tenor.gif?itemid=10255918

#3 Sm0k3R

Sm0k3R

Sm0k3R

• Zasłużony
  • 39 postów
    • Czas Online: 5d 9h 27m 14s
  • Gadu Gadu:
  • Serwer:ZOMBIE MOD
  • Nick w grze:Sm0k3R

Napisano 07 październik 2017 - 11:23

Taki sam temat założylem ja i ileś tam innych osób. Zawsze kończył się tak samo - zamykanie tematu. Bartq nie zrozumie chyba, że jedyną nadzieją dla tej sieci są serwery CS:GO.

Nie jest to jedyna nadzieja, ale proponowałbym tym razem zacząć od serwera 1.6 dd2 inf nuke mirage i serwera go dd2 mirage, który przyciągnie ludzi, ludzie wbiją zobaczą 1.6 dd2 inf nuke i wbiją
Wiem z własnego doświadczenia jak wyglądały "próby" rozreklamowania serwera 1.6, a jak wyglądało to  w przypadku serwera go. Do 1.6 kupowałem reklamy szukanie coraz to lepszych serwerowni rozreklamowywanie go wszędzie aż w końcu własna serwerownia z reklamami i 3 serwerami 1.6 które nie miały zbyt dużego powodzenia aczkolwiek coś tam graczy było. Po stworzeniu go, w ciągu miesiąca grało na nim po 25 osób.

BartQ stworzył jedną z lepszych serwerowni, wiadomo wszystko ma kiedyś swój koniec ale koniec tej serwerowni nie musi być teraz :D Wystarczy serwer 1 serwer 1.6 i 1 serwer GO i reklama. A reszta zacznie się rozwijać samoistnie :P 

• 0
Pomogłem? Kopsnij repa ;)

#4 black

black

Nowicjusz

• User
  • 0 postów
    • Czas Online: 6h 50m 21s

Napisano 25 październik 2017 - 19:49

taka jest prawda, serwer 6 slotów co chwile cheater wbija administratorów brak po za tym serio 6 slotów bez hltv zero administracji widze serwer ma potencjał ale trzeba to wykorzystać a nie marnować i nie odpisywać :)

• 0

#5 kawior niuskulowy_

kawior niuskulowy_

Nowicjusz

• User
  • 0 postów
    • Czas Online: 1m 26s

Napisano 05 listopad 2017 - 15:14

Spoko pomysł

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: serwer