Skocz do zawartości

Witaj na CS-Pogranicze.eu
G Ł Ó W N Y   S P O N S O R

Zdjęcie

Propozycje :D

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Indu

Indu

Nowicjusz

• User
  • 9 postów
    • Czas Online: 1d 5h 7m 26s
  • Serwer:ZOMBIE MOD
  • Nick w grze:Indu

Napisano 04 grudzień 2018 - 16:55

1. Pierwszą sprawą będzie wgranie pluginu na hasło do konta ze względu na to, że sam wczoraj padłem ofiarą włamania na konto i ta osoba, która to zrobiła wydała mi ponad 1900 monet...

IP tej osoby ---> 83.27.99.115:27005                (Liczę na szybkiego banika dla tego Pana/Pani)

SID ---> STEAM_0:0:2016710631

2. Przydałoby się zbalansować zombie ze względu na to, że jest moim i nie tylko moim zdaniem zbyt duże spowolnienie i nie ma opcji na wejście do kampy i nie ważne jaką klasą zombie grasz. 

3. Co jakiś czas wiadomo, że są nowi gracze i nie wiedzą zbytnio co dana klasa "humana" daje, więc przyda się opis danej klasy pod komendą /klasy

4. Zmiana odnośnie noktowizora, aby nie był cały czas odpalony po każdej śmierci itp bo dla osób, które go zbytnio nie potrzebują to jest uciążliwe

5. Na klasie VIP (human) wydaje mi się, że zbędna jest jakaś przezroczystość, a lepszym pomysłem byłby po prostu jakiś inny wygląd (wedle uznania) bo nieestetycznie to strasznie wygląda... to może być przykładowa ---> https://gamebanana.com/skins/153413

O dalszych propozycjach itp będę informował na bieżąco 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych