Skocz do zawartości

Witaj na CS-Pogranicze.eu
G Ł Ó W N Y   S P O N S O R

Zdjęcie

Podanie na admina

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 .G!rl.

.G!rl.

Nowicjusz

• User
  • 1 postów
    • Czas Online: 2h 18m 6s
  • Gadu Gadu:
  • Serwer:ZOMBIE MOD
  • ID Steam:http://steamcommunity.com/id/Kuba77723/
  • Nick w grze:G!rl

Napisano 23 styczeń 2019 - 16:26

Nick w Grze: G!rl
Masz admina na innym serwerze?: Nie,nie mam
Ile czasu grasz na serwerze (link twojego profilu na GameTracker): Niestety nie mam GameTrackera ale siedzę na tym serwie co week oraz w dni wolne (święta i tym podobne)
Skladka czy reklamy?: Reklamy
Znajomość AMX(1- 10):8/10
Posiadasz steam ?: Tak   (Nick FuRiouS)
Dlaczego ty?: Sądzę że, na tym serwerze musi być ktoś....który utrzyma porządek na tym serwie.

Grając na tym serwie spotykam wiele osób które cheatują... które mają sojusze (dawają się)

Oraz którzy nie mają za grosz kultury. Chciałbym to zmienić... Reklamowałem ten serwer wiele razy,,, nie raz się za to bana dostało.

Chciałbym żeby ludzie zaczeli grać na tym serwie... Zapraszałem moich znajomych na wspólną grę lecz... odechciało im się kiedy widzieli chordę dzieci które psują rozgrywkę. Mimo tego że mam 15 lat sądzę że dam rade to ogranąć iż mój brat miał admina i mnie nauczył jak go obsługiwać.... akurat to był zombie mod.. więc ogólnie będę wiedział co robić. W praktyce dam sobie rade :3

Proszę o zrozumienie...

(★~★)

(sorki za orto :c)

• 0

#2 BartQ

BartQ

BartQ

• Właściciel
  • Inne:: [H@] Head Admin
  • 1357 postów
    • Czas Online: 34d 16h 9m 54s
  • Gadu Gadu:
  • Serwer:DD2/INF/NUKE
  • ID Steam:0:0:4818683
  • Nick w grze:BartQ

Napisano 26 styczeń 2019 - 12:51

Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Podanie zakceptowane.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie..

Z poważaniem.
Administracja Cs-Pogranicze.eu

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych