Skocz do zawartości

Witaj na CS-Pogranicze.eu
G Ł Ó W N Y   S P O N S O R

Zdjęcie

Kiedy ssow nie ma w Cstrike


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 GreqsoN

GreqsoN

    Sherlock GreqsoN

  • Zasłużony
  • Inne:: User, Bywalec
  • 1712 postów
    • Czas Online: 4d 16h 44m
  • Serwer:DD2/INF/NUKE

Napisano 22 wrzesień 2014 - 15:20

Jako, ze wiele graczy narzeka, ze nie ma ssow chodz zostaly zrobione postanowilem wrzucic poradnik, ktory znalazlem na pewnym forum.

Poradnik:

Mały poradnik który piszę ze względu na problemy niektórych nowych i mało doświadczonych graczy, związane z brakiem zrobionych przez admina ssów, które w rzeczywistości są, tylko system nam ich nie pokazuje. Często tacy, co piszą że ich nie mają, uznawani są po prostu za oszustów i wmawia im się, że każdy cheater tak robi. Prawda jest taka, że 80% się nie przyzna, ale reszta po prostu sobie z tym nie radzi. Cyrki dzieją się przy systemach operacyjnych Vista oraz nowszych, a nie sztuką jest zbanować kogoś i nawciskać mu później, że kłamie. Sztuką jest mu pomóc.

Otóż jak wiadomo zrobione nam ssy zapisują się w folderze cstrike lub cstrike_polish, jednak co zrobić gdy ich nie widać?

Przykłady podam na różnych systemach operacyjnych zaczynając od Windows 7 Ultimate. (w Home Edition oraz Proffesional jest tak samo).Otwieramy okno wyszukiwania, po czym klikamy:1. Organizuj.

2. Opcje folderów i wyszukiwania.

3. Wyszukiwanie.Zaznaczamy te opcje:4. Nie używaj indeksu podczas wyszukiwania plików systemowych w folderach plików.

5. Zawsze wyszukuj w nazwach i zawartości plików.Teraz jak to wygląda w praktyce:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Teraz jak to wygląda w przypadku vistyOtwierając jakiekolwiek okno powinniśmy mieć niżej pokazany przycisk.uacvs.jpgPo jego wciśnięciu okno powinno się odświeżyć i pokazać nam ukryte wcześniej pliki.Druga sprawa to okno wyszukiwania. Do zrobienia zaledwie trzy czynności. Zaznaczenie opcji "Uwzględnij pliki nieindeksowane, ukryte i systemowe", zmiana lokalizacji, oraz wpisanie nazwy pliku.


Dołączona grafika

¬ródło: http://skillownia.co...e-mam-co-robić/
  • 0

Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych